TELEFON +90 (236) 715 39 81
E-MAİLozdenlpg@gmail.com
ADRESAtatürk mah.607.Sokak.No:12 SALİHLİ / Manisa
E-KATALOG

FBR-LPG

BİZİ YAKINDAN TANIYIN

Img

Firmamız 1999 yılında otogaz sektöründe faaliyetlerine sistemlerin ithal edilmesi, pazarlanması ve montajıyla başlamıştır.Daha sonraki yıllarda pazarın genişlemesine paralel olarak otogaz sistemlerinde imalat ve ürün geliştirmeye ağırlık verilmiştir.

FBR-LPG değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız ve bir defada doğru olarak yaparak Likit Petrol Gazı (LPG) ve Doğalgaz (CNG) nin araçlarda alternatif yakıt olarak kullanımı pazarında bir dünya markası olacaktır.

FBR AİLESİ SİZLERLE GENİŞLİYOR...
Img

Firmamız yatırımlarını hızla arttırmaya devam ederek; dünyadaki küresel ısınmanın doğurduğu petrole alternatif yakıt arayışına cevap verebilmek için, dünya kalitesinde Alternatif Yakıt Ekipmanları üretip satmayı hedeflemektedir.

Sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.

FBR AİLESİ SİZLERLE GENİŞLİYOR...
Img

Firmamız ISO9001:2000 ve E7 67R-01 Belgelerine sahiptir. Firmamızda garantili, sorunsuz, kaliteli, ekonomik, kolay temin ve servis imkanı ile %100 müşteri memnuniyeti ilkemizdir.

“Kalitede Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

FBR AİLESİ SİZLERLE GENİŞLİYOR...
230Projeler
68Dünya çapında Müşteriler
147Araçlar
105Ekip

BİZ EN DÜŞÜK MALİYETLE
EN İYİ HİZMETİ SUNMAK İÇİN VARIZ

EKİP

özel ve profesyonel

AÇIKLAMA
E-MAİL GÖNDER
AÇIKLAMA
E-MAİL GÖNDER
AÇIKLAMA
E-MAİL GÖNDER

GÜVENİLİR MÜŞTERİLER

GÜZEL YORUMLAR